Nevěděla jsem, co budu dělat, až bude "velká"..

Neměla jsem ambice být doktorkou nebo učitelkou. Nevěděla jsem, jestli mám vůbec nějaký talent, ale slíbila jsem si, že budu v životě šťastná.

Ihned po gymnáziu jsem nastoupila do reklamní agentury a začala dálkově studovat. Nejdřív komerční právo, potom finance a daně a nakonec personální management a řízení lidských zdrojů. 

Od mala jsem vnitřně trpěla tím, že vlastně nemám žádné pořádné koníčky, nic co by mě nějak extra bavilo, nebo v čem bych vynikala.

Nastoupila jsem do korporátu a snažila se pracovat 24/7, abych dosáhla co nejvyšší pozice. Dokonce se mi to povedlo! Byla jsem členkou představenstva, rozhodovala o důležitých věcech, pyšnila se inženýrským titulem, měla poměrně dost peněz, super auto a byt v Praze.

Tak takhle bych to řekla spolužačce z gymplu, kterou bych chtěla naštvat.

Pravda byla ovšem taková, že jsem se stala otrokem. Sice finančně dobře zajíštěným, ale pořád otrokem. Žádný volný čas, žádná radost, jen stres a strach z toho, že když bych chtěla z práce odejít, už nikdy takovou práci neseženu a přijdu o svoji finanční nezávislost.

Strach ze ztráty mě neustále držel v zajetých kolejích…

Zdeptaná, unavená, vyčerpaná. A to všechno jsem podstupovala naprosto dobrovolně. Vlastně mi to tehdy přišlo úplně normální. A jak je vidět o tom, že  bych byla šťastná nemohla být ani řeč.

Může za to svatba?

Teda spíš svatební cesta. Poprvé v životě jsem měla dovolenou 14 dnů. Opravdovou dovolenou, bez počítače a telefonu. Byla jsem 14 dnů na slunečné Krétě a tam jsem si to uvědomila. Musím pryč. Je jedno, co budu dělat, ale musím pryč.

V tu chvíli jsem věděla, že jsem ochotná obětovat naprosto všechno. Přesně měsíc od rozhodnutí jsem vyklidila svoji kancelář a vůbec jsem nevěděla, co bude dál. Teda, jednu věc jsem věděla naprosto přesně. Potřebuju si odpočinout od lidí i šedých zdí korporátu.

V hlavě se mi zrodil šílený plán, BUDU VYRÁBĚT DIÁŘE! Na tom, přece nemůže být nic těžkého. O tom, jak moc jsem se mýlila si můžete přečíst ve Forbes.

I přes všechny překážky se diářům dařilo a na prvních  pohled by se mohlo zdát, že jsem konečně ke štěstí přišla. ALE! Čím víc se projektu dařilo, tím víc ubývalo volného času, zábavy a přibývalo starostí, problémů a stresových situací. A BYLO TO TU ZASE.

Do diářového šílenství se mi narodila dcera a jestli jsem si někdy myslela, že jsem unavená, tak to nebylo nic proti tomu, co mě teprve čekalo. Samozřejmě  se to všechno projevilo na mém zdraví. Můj odraz v zrcadle mi ukazoval někoho, koho jsem vůbec nepoznávala. Problémy se jenom hrnuly.

Dva roky jsem se snažila vše vybalancovat, ale čím víc jsem se snažila vše zvládnout, tím to bylo horší.

Podle struktury úspěšného příběhu by mělo přijít nějaké zázračné řešení, ale nic takového se nestalo.

Zato jsem sebrala poslední zbytky sil a začala jsem pracovat sama na sobě. Zjistila jsem, že na to, abych dokázala žít vyrovnaně, potřebuju mít v životě 3 koníčky.

  • Jeden, díky kterému budu v kondici.
  • Druhý, díky kterému budu vydělávat peníze.
  • Třetí, díky kterému budu kreativní.

Vrátila jsem se tedy ke svému vizi z roku 2015.. rozjet svůj online byznys. Rozhodla jsem se , že ukážu lidem, jak hubnout online. Omezila jsem výrobu diářů Momenteeczech [momentíček] tak, aby to byla zase zábava a začala jsem se soustředit na svůj talent o kterém jsem neměla ani tušení. A to je přirozené.

Hubnout pomáhám ženám už od roku 2017, kdy odstartovat celo republikově úspěšný projekt hubnoucího diáře – THE HOLY BIBLE OF YOUR BODY. Autorsky se na něm podílela i úspěšná influencerka Michaela Jonášová.

Úspěšný projekt hubnoucího diáře The Holy Bible of your body, se kterým zhublo více než 7 000 klientů, se řadí k nejúspěšnějším produktům na trhu.

Pod hashtagam #theholybibleofyourbody najdete na instagramu více než 50 000 příspěvků! Časopis Forbes tento hashtag označil jako 5 nejsledovanější # na českém instagramu! Článek si můžete přečíst zde:

ÚSPĚCHY MÝCH KLIENTŮ V MEDIÍCH

Od roku 2019 jsem se naplno začala věnovat projektu Hubnu.online naplno. Za 2 roky vzniknul komplexní hubnoucí online program a Systém funkčního hubnutí™.

0
klientů hubnoucích programů.
0
sledujících na sociálních sítích.
0
e-mailových odběratelů.

Všechny informace o projektu Hubnu.online naleznete zde.

Naše talenty a schopnosti jsou určeny pro druhé, proto jsou pro nás neviditelné.

Projekt Hubnu.online pomáhám ženám změnit svůj osud a jednou provždy zhubnout. Jednou se mě jedna klientka zeptala „Vendy, proč ty mi vlastně tak pomáháte“?  "Protože mě to baví"...

Proto to dělám a neustále rozvíjím.Ve všech svých projektech předávám to, co jsem se naučila a co mě posunulo ke štěstí.

„Žij vyrovnaně: trochu se uč a trochu přemýšlej a každý den trochu maluj a kresli a zpívej a tancuj a hraj si a pracuj.“ —  Robert Fulghum